Medarbejdere

Vi har et stærkt team af medarbejdere som altid står klar til at hjælpe med både små og store opgaver!
Kontakt os pr. telefon, mail eller besøg os gerne i butikken!

Asger Larsen

ASGER LARSEN

EJENDOMSMÆGLER & VALUAR
MOBIL: 51241292

E-MAIL: mail@maegleren.dk


Dorte Hovalt Nielsen

DORTE HOVALT NIELSEN

EJENDOMSMÆGLER & VALUAR
MOBIL: 30513199

E-MAIL: dorte@maegleren.dk


Mette Manicus

METTE MANICUS

SAGSKOORDINATOR
TELEFON: 98678132

E-MAIL: mette@maegleren.dk


Nanna Würtz

NANNA WÜRTZ

SAGSKOORDINATOR
TELEFON: 98678132

E-MAIL: nanna@maegleren.dk


Anton Jacobsen

ANTON JACOBSEN

SALG & VURDERING
TELEFON: 98678132

E-MAIL: anton@maegleren.dk


Morten Sand

MORTEN SAND

TRAINEE
MOBIL: 30513329

E-MAIL: morten@maegleren.dk


Helena Larsen

HELENA LARSEN

EJENDOMSMÆGLER
MOBIL: 30513328

E-MAIL: helena@maegleren.dk


Elin Bjerre

ELIN BJERRE

MOBIL: 30513330

E-MAIL: elin@maegleren.dk

Advokatsekretær

Sælg_dit_hus